USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta Santa Marta (Magdalena) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-25
2026-08-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

10

Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta

 Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta προσφέρει επίσης τζακούζι και άλλες παροχές. Το διαμέρισμα απέχει 10 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σάντα Μάρτα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει κουζίνα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό.

Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Ταράτσα
  • Πλυντήριο ρούχων
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:59
Check-out: έως 12:00
Αριθμός αδείας241510

Συχνές ερωτήσεις

  • Στο το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta έχει πάρκινγκ;

    Το το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σάντα Μάρτα από το το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Σάντα Μάρτα απέχει 5 χλμ. από το το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-25
2026-08-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Apartamento Frente Al Mar En Santa Marta, Κολομβία

Santa Marina Apt 118 T 2, Σάντα Μάρτα, Κολομβία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotelinsantamarta.com

All rights reserved